Piotr Nizioł                  VII miejsce

Piotr Nizioł                         kl. T5b                  I miejsce

Paweł Piekoś                     kl. T5b                   I miejsce

Piotr Popiołek                    kl. T5b                   III miejsce

Klasyfikacja drużynowa- Drużyna ZST zajęła      I miejsce

Piotr Popiołek              I miejsce

Paweł Piekoś               II miejsce

Piotr Nizioł                  III miejsce

Etap ogólnopolski:

W trzyosobowej drużynie reprezentującej Okręg Lubelski znalazło się trzech naszych uczniów. W klasyfikacji drużynowej Okręg Lubelski      zajął    II miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli:Paweł Piekoś miejsceIII,  Piotr NiziołmiejsceVII,Piotr PopiołekmiejsceXVIII.Tegoroczna edycja TWoW jest ostatnia w jego historii, w przyszłym roku turniej odbędzie się pod nową nazwą Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości.

Osiągnięcia naszych uczniów, to sukces i zaszczyt dla szkoły, środowiska (miasta Poniatowej i powiatu opolskiego) i regionu. Paweł Piekoś reprezentował na eliminacjach ogólnokrajowych OWoW Okręg i szkołę po raz drugi, Piotr Nizioł po raz trzeci.

Tym miłym akcentem wszyscy trzej nasi uczniowie  kończą edukację w szkole średniej w technikum elektronicznym Zespołu Szkół Technicznych w Poniatowej i za kilka dni otrzymają świadectwa dojrzałości i dyplomy technika

III miejsce

Nasza drużyna reprezentująca ZST Poniatowa w eliminacjach Wojewódzkich TWoW edycja 2002/2003 w Lublinie.

Etap wojewódzki:

Klasyfikacja drużynowa- Drużyna ZST zajęłaI miejsce

I miejsce

II miejsce

IV miejsce

Ze względu na zapisy regulaminowe, Paweł Piekoś, mimo że zdobył I miejsce nie może uczestniczyć w reprezentacji Okręgu Lubelskiego (w poprzedniej edycji turnieju zajął II miejsce w finale centralnym i jako laureat nie może w nim ponownie startować)

W trzyosobowej drużynie reprezentującej Okręg Lubelski znalazło się dwóch naszych uczniów. W klasyfikacji drużynowej Okręg Lubelski zajął VI miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli:Marcin Opoka-miejsce VIz wynikiem 64 punktów,Piotr Nizioł-miejsce VIIIzwynikiem 63.5 punktu.Tegoroczna edycja TWoW jest ostatnia w jego historii, w przyszłym roku turniej odbędzie się pod nową nazwą Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości